Ultrazvuk X.

27. května 2008 v 5:33 | Lulushka+Emily |  ---> Ultrazvuk
Tak abych vám udělala radost tak tady máte další díl..
bye,E.♥
Za chvíli se mi David začal rozmazávat a já měl pocit,že se na mě dívá tak,jakoby se mnou chtěl šoustat. Připlazil se ke mně a začal mě dost neohrabaně hladit pod tričkem. "oh Frankie,jsi k ošukání víš to?"řekl a jeho oči se mi zdály snad třikrát větší,než obvykle.

Zaostřil jsem na něj,co nejvíc jsem mohl. "co ty víš o šukání prosímtě?" zeptal jsem se ho posměšně. "nic moc..baby"začal mě líbat na krku . "tak ukaž co umíš" "mmmh…nejsi jen k ošukání.." ožužlával mi ucho. Začal mě svlékat,ale když jsem mu chtěl rozepnout kalhoty,bránil se. "copak,stydíš se?"zeptal jsem se ho,když mi líbal vlaštovky. "Davide..oblečeným lidem se špatně souloží.." "musíme to zvládnout,ty můžeš být nahý,já ne." "proč ne?" "to je fuk" "stydíš se!" "nestydím.." "tak si sundej kalhoty" "ne!" "tak to udělám já" "né.." "pozdě" strhl jsem ho pod sebe
"Frankie…ne" rozepnul jsem mu kalhoty. Měl hrozně hezký nohy. "za co se sakra stydíš?" lehl jsem si na něj. "za ty nohy" "máš sexy nohy" "opravdu?" "jo!" "no já nevím" poplácal jsem ho po holých stehnech "to bolí" "ale,ale..bolet to bude ještě víc" políbil jsem ho na břicho. Pohladil mě po vlasech. Začal jsem mu stahovat boxerky. "Frankie,nechci,abys mě viděl nahého!" "já se ti smát nebudu" "budeš" chtěl se hádat,ale proč bych se mu smál,přes boxerky vidím,že to malý nebude.
David se na mě vystrašeně koukal,vytáhl jsem se k němu a políbil ho. Měl tak hezky vlhké rty. Podíval jsem se mu do očí. Stáhl jsem mu boxerky a začal ho líbat. "neboj" ani nezareagoval a stáhl mi boxerky taky. "mmm ty divochu" řekl jsem,ale neměl jsem. David se začal strašně smát. Smích po chvíli opadl a on se začal věnovat mému tělu. "jsi tak..krásný"osahával mě. "ne,ty jsi krásný.." políbil jsem ho na hruď polibky jsem se přesunul až k podbříšku. Mile se usmíval pomalu jsem mu ho začal kouřit. Jeho klidná tvář se změnila na vzrušenou. Posadil se. "děje se něco?" "můžu..já?" zeptal se a bylo vidět,že má strach. "to víš,žejo čumáčku" políbil jsem ho a slezl z postele.pak už to šlo skoro samo.skoro? David byl ze začátku nervózní,ale po prvním přírazu to bylo okay. Udělal jsem se dřív,ale nechal jsem ho,aby si to užil taky tak skvěle,jako já. Když se udělal i on,objal mě. "chci,aby to bylo vždycky tak krásný,jako s tebou." Úplně se mi chtělo brečet. David mi stále koukal do očí. "musím ti něco říct."začal.
"no povídej…" "víš, s tím Billym,my nemluvili jen o tom,proč tu jsme..ale taky co s námi chtějí dělat dál.." "a..a co?" "no víš…chtějí nás totiž..převézt jinam..oba" chvíli jsem na něj zíral "co?!kam??" "no to já nevím,prý někam do jiného státu asi..tady jsme totiž nejmladší a sem moc zákazníků nechodí a někde jinde nás chtějí..Billy jim řekl,že prý o nás bude dost zájem a oni nás chtějí tam.." z jeho výrazu se nedalo poznat vůbec nic,tvářil se tak jako nijak.. "Davide to je-" "doceal dobrý ne??"přerušil mě "to jsem říct ale nechtěl..to moc dobrý není..to není vůbec dobrý!!já..já chci domů!nechci být kurva!chci odtud pryč!chci za Gerardem" "co???" "ale nic..nechci tu být.." zhroutil jsem se na zem. David se ke mně sklonil a utíral mi slzy,co mi samovolně stékaly po tváři.
"kdo je Gerard?" dal přes nás deku. "někdo,kvůli komu jsem tady,koho jsem miloval.." "miloval?" "možná..ještě miluju. Ale pryč se vzpomínkama,jsem rád,že můžu být s tebou,ať je to kdekoliv..i když někde u moře by to bylo romantičtější,než tady.." "achjo.." "co je?" "myslel jsem,že.." "že?" "že mě miluješ no.." "Davide.."objal jsem ho. "jsem naivní viď?" "ne.." jen jsem zašeptal a začal ho líbat. "tak co vy dvě hrdličky?" vtrhl do pokoje jeden z těch goril. Přišel mezi nás a odtáhl Davida pryč. "ne..ne..ne.." snažil jsem se ho ubránit,ale ten tlustej chlápek mi dal pěstí,až jsem omdlel. Probudil jsem se až v dodávce,oblečený s ostatníma klukama. David nikde. "kde..kde je David??ten černovlasej?" "asi v druhý dodávce." "a..a co tam?" "no,vezou ho do jinýho státu,než nás."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | 27. května 2008 v 10:56 | Reagovat

hah a maj po srandě neee rychle pokráčko  já ptřebuju vědět jak to bude dál  a bude tam eště gepard??? rychle......!!!!!!!!

2 Lulusha Lulusha | 27. května 2008 v 17:31 | Reagovat

gepardík bude neboj zlato...a je to plné překvapení a hlavně ..dneska co vymyslela při liteře Emily je pěkně napínavé!!teda mě se to tak zdálo XD

3 pajjulinka pajjulinka | Web | 27. května 2008 v 18:23 | Reagovat

kde je David? ne ja ho zacinala mit rada xD (no ae gerarda vic xD) supeer x) pokraacko xD!!

4 ksss ksss | Web | 27. května 2008 v 21:27 | Reagovat

Oh ....

5 DarkFire DarkFire | Web | 28. května 2008 v 10:37 | Reagovat

ne ne ne, proč se to s každým dílem tak potento...

6 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 30. května 2008 v 21:05 | Reagovat

Tak Frank asi už Geeho nikdy neuvidí....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama