School Love - part II.

18. května 2008 v 15:05 | Veroš |  Veroš
Mikey
Vůbec jsem nemohl usnout a přemýšlel jsem, proč jsem se popral s tím týpkem. Proč jsem si vlastně začínal. Teď toho opravdu lituju.
Asi jsem na chvilku usnul, ale v momentě jsem byl zase vzhůru. To je vážně divný. Vždyť když já usnu, tak by mě obvykle neprobudil ani teroristický útok přímo u nás doma(to je jenom metafora: )) Dostal jsem hlad, tak jsem sešel dolů do kuchyně. Už jsem se chystal, že si ukuchtím nějakou tu polívku ze sáčku, když tu se najednou ozvalo z obýváku šílené zachrápání.

Tak tahle může chrnět jenom brácha. Uklidnil jsem se a chystal jsem se dodělat tu polévku když tu mi najednou zvědavost nedala a šel jsem se podívat do obyváku, jestli tam Gerard opravdu je. On totiž většinou spává u sebe v pokoji a v obyváku jen když se po nějaké divoké oslavě vožere - a to spí většinou pod stolem a ne na gauči.
Šel jsem se teda kouknout. Jasně že je to brácha kdo jiný taky že. Ale najednou se mi před očima začalo jakoby vlnit(vážně mi ty brýle asi chybí) a místo bráchy tam ležel Frank ze školy. Překvapuje mě, že jsem zůstal úplně klidný a šel jsem k němu. Ani jsem si nevzpomněl na naší odpolední bitku a místo ní jsem si vybavil, že si s Frankem příjemně povídáme. Zase se mi před očima zavlnilo a ten kluk se na mě usmál a začal na mě mluvit.
Myslím, že mlel něco v tom smyslu jako že mám přijít za ním. Tak jsem šel a sedl si vedle něho. Pořád se na mě tak romanticky dívall a já byl snad v sedmém nebi. Šel jsem až k němu a sedl si na jeho nohy nebo možná i výš a naklonil jsem se těsně nad něj. Naše rty byly asi tak centimetr od sebe a pak…jsem ho políbil. On nic nedělal, jenom se zavrtěl. Možná vzrušením a tak jsem ustrčil jazyk do pusy a začal ho zuřivě líbat. Po chvilce se začal opět vrtět a jakoby už nechtěl abych ho líbal. Začal na mě křičet moje jméno a ať laskavě přestanu, jinak mi dá přes držku. Bylo mi sice divné, že zná moje jméno, ale vůbec jsem se na něj nepodíval. Nakonec jsem tu facku vážně schytal a podrážděně otevřel oči. V tu ránu jsem byl natuty vzbuzeném a vyjeveně zíral pod sebe………..
Gerard
Bože co to toho Mikina jenom popadlo!!!!!!
Spal jsem jenom chvilku, když jsem uslyšel, jak někdo schází po schodech dolů. To bude asi brácha, tak jsem opět usnul, ale jen slabě, tak jsem vzdáleně vnímal hlasitější zvuky. Potom někdo přišel do obýváku a nesnesitelně dlouho se na mě díval. Teda aspoň tak jsem to jakoby cítil a najednou si na mě ten divný člověk sednul a začal mi dýchat do obličeje. Kdyby si aspoň ty zuby vyčistil. FUJ. Nevěděl jsem vůbec co to je a jelikož jsem byl v polospánku tak jsem na to docela kašlal. Ale najednou jsem něco ucítil na rtech tak jsem se zavrtěl protože se mi obvykle nestávalo že by mě někdo ve spánku ohmatával. Pak ten někdo začal dělat zase něco jiného a já cítil, že jsem líbanej. A kruci. Otevřel jsem doširoka oči a v tu ránu mě čekal šok - něco, co jsem nečekal ani ve snu. Pokud jsem právě teď nesnil a přiznám se, že bych opravdu radši spal.
Na mých rtech byl přisátej Mikey. Můj BRÁCHA. To snad není ani pravda. Právě v tuto chvíli mě líbá můj vlastní brácha. Snažil jsem se mu vytrhnout a začal jsem mu vyhrožovat ať radši přestane. Nakonec vážně dostal přes držku. Hovado jedno. Jen jsem zíral, jak na mě vyjeveně kouká a není schopný slova. Ježiši on byl zase náměsíčnej ne?? To se mu poslední dobou stává poměrně často.
"Mikey jseš vůbec normální?? Co tě to zase napadlo. Jak můžeš být tak blbej a začít se na mě lepit. Sis představoval to děvče ze školy kvůli kterému ses tak popral nebo co sakra…můžeš mi to laskavě vysvětlit?????" "Já..já - no…víš ..já to" "Co???" "No já to…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 18. května 2008 v 15:19 | Reagovat

:D hehe... tohle bude zajímavýXD těším se na další...:D

2 Šuš ♥ Šuš ♥ | 18. května 2008 v 15:30 | Reagovat

oh jé..a dál? játo sice skoro vůbec nechápu,ale chci vědět jak to bylo dál? no jak?

3 DarkFire DarkFire | Web | 18. května 2008 v 16:30 | Reagovat

hey nejlepší, máma se divý čemu se tlemim :-D

4 adriana adriana | 18. května 2008 v 17:53 | Reagovat

ježišku na křížku :D

5 DeAd! DeAd! | 1. června 2008 v 8:18 | Reagovat

jeejda už toho efektovania bolo dosť :D ďaleeej :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama