Packet of love - part VII.

8. května 2008 v 12:48 | Gee |  →Packet of Love
Já vím, že tu ta šestá část nebyla ani 24 hodin,ale já to mít v pc nemůžu xD Tentokrát trošku delší kousek než ty,které obvykle píšu.Tak snad se vám to bude líbit
Frank:
Neplodný,neplodný,neplodný…Jsem zvědav,jak mi tohle Jamia vysvětlí. Když jsem se vrátil z nemocnice domů,seděla v již připraveném dětském pokojíčku a rovnala plyšáky na poličku. Všiml jsem si, že je mezi nimi i můj pan Králíček! "Jamio?Co…co to je?"

"Miláčku!!" upustila na zem plyšáka a vrhla se mi kolem krku. "Byl tu ten…Gevavd a donesl tohle." Ukázala na poličku,kde mezi modrýma slonama,červenejma krtkama a různýma přišerama seděl pan Králíček. Vytrhl jsem se jí z objetí,vzal pana Králíčka z růžové poličky a vyšel z pokoje na chodbu. Chybělo mu oko,ale vzpomínám si, že si ho Gee strčil do kapsy a řekl, že ho tam pak přišijeme. Nepřišili,Jamia byla rychlejší.
"Miláčku,copak je?" objala mě zezadu a chtěla mi dát pusu na krk,ale já jsem se jí vyškubl,seběhl schody do přízemí a vylětěl z baráku.Než jsem zabouchl dveře,špitl jsem: "Večer buď doma,potřebuju s tebou o něčem mluvit.Teď se jdu projít,vrátím se na večeři."
Vydal jsem se směrem k obchodu s kytarama a kytarovýma strunama. Kam jinam bych s panem Králíčkem asi tak mířil,že. Zrovna jsem míjel restauraci a ve velkém okně jsem spatřil dva chlápky,jak pojídají dort a popíjí kávu.Ne,ten jeden docela určitě popíjel horkou čokoládu.Vím to,protože to byl Gerard a seděl tam s bůhvíjakým obejdou s mastnýma vlasama a strništěm kolem úst.Stál jsem uprostřed chodníku,koukal na tu dvojici a v levé ruce svíral pana Králíčka.Pevněji a pevněji,až jsem měl strach, že ho rozdrtím. Do očí mi vhrkly slzy,stékaly mi po tváři,ale pořád jsem se snažil,abych na ně viděl.Najednou se Gee otočil,přestal se smát a v jeho očích byl vážný výraz. Mrkl jsem na něj,ale nereagoval,usrkl si čokolády a otočil se zpátky k tomu chlápkovi. Opřel jsem se o sloup a sjel dolů na zem. Nohy jsem si přitáhl k tělu a o kolena si opřel hlavu.Rozbrečel jsem se jako malé dítě. Nikdo mi nic neřekl,procházeli kolem mě lidi a jen se dívali.Jako bych byl blázen. Ale já blázen byl.Do Geeho.Miloval jsem ho,tak proč semnou nechce být i přesto,že je Jamia těhotná? A navíc ani ne semnou?Celý rok jsme si budovali něco,co má nakonec krachnout kvůli jedné holce,která tvrdí že čeká moje dítě!Asi za hodinu co jsem tam tak seděl a utápěl se ve slzách vyšel Gerard s tím chlápkem z restaurace.Sledoval jsem je,smáli se a ani jeden si mě nevšiml.Než zašli za roh obchodního domu,ten chlápek chytl Gerarda za ruku a on…nic neřekl,ani se na něho nepodíval,jen mu ji sevřel ve své a ruku v ruce šli dál. Opět mi vhrkly do očí slzy a já měl chuť se jít utopit. Ale nejdřív musím vyřešit to s Jamiou. Postavil jsem se na vratké nohy a potácel se domů.Byl jsem jako opilý,když jsem vešel do domu,málem jsem se skácel. Posadil jsem se za stůl,Jamiiny kecy nevnímaje jsem do sebe naházel večeři.Ani nevím, co mi naservírovala.
"Franku,chtěl jsi semnou mluvit…" sedla si naproti mně a čekala,co bude. Nevšiml jsem si ani toho, že už i uklidila nádobí a přinesla konvici s kávou. Nalil jsem si do svého hrníčku a jen tak mlčky seděl. "No tak,Franku, co se děje?" sevřela mi levou ruku ve své a snažila se o úsměv. Nadechl jsem se. I když mi Jamia poskytuje veškerou péči,mám tu domov a její lásku,tak s ní být nemůžu,i když má Gerard jiného!Rychle si našel náhradu,jen co je pravda. "S kým to máš?!" vyhrkl jsem a čekal na odpověď. Jamia se zatvářila překvapeně a následně šokovaně. "Franku…myslíš dítě viď?S tebou, s kým jiným! Vstal jsem a ze zadní kapsy džin jsem vytáhl výsledek testu na plodnost.Hodil jsem jí to na stůl,vzala to do rukou a začala číst. "Neplodný?Jak…jak je to možný..Franku..ježiš,pvoč si tam šel?"
"Chtěl jsem mít jistotu,pak jsem o tom ještě mluvil s doktorem a říkal, že je to nemožné aby si byla semnou těhotná,protože jsem neplodný Jamio,NEPLODNÝ!!!Tak a teď to vysyp - s kým to máš?!"
"Ne Franku,ty by jsi ho zabil nebo já nevím co,ale ne to ti nežeknu…" podepřela si rukama hlavu a špitla: "Tak odejdi jestli chceš,klidně mě opusť čekám tvoje dítě a ty mě tu necháš…"
"Nehcám Jamio,nemiluji tě a ty to víš,snažíš se o něco,co není co neexistuje! Máš to s tím vaším securiťákem že?" zaregistroval jsem, že mírně kývla. "Ale neubližuj mu,nech ho být!"
"Já mu neublížím. Já jsem rád,Jamio. Teď se jdu sbalit a jdu pryč. Od tebe pryč. Jsi ta největší svině,jakou jsem kdy potkal,rozbila si jednou větou všechno, co jsem celé roky s Gerardem budoval!Zničila jsi náš vztah!Všechno!" vstal jsem od stolu až jsem převrátil židli,vyběhl nahoru do ložnice,posbíral všechny své věci a s panem Králíčkem pod paží jsem zabouchl domovní dveře a klíče hodil do schránky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 8. května 2008 v 12:57 | Reagovat

Jedna vec je už vybavená ...ešte treba vybaviť Gerarda..ale ako vidím to nebude tak lahké..ajajaj

2 Šuš ♥ Šuš ♥ | 8. května 2008 v 13:12 | Reagovat

OCH bóže...toje strašný,já být na Frankovým místě tak už někde plavu v řece,zádama nahoru,ksichtem dolů!Krásně Guš krásné!

3 Bloody Jane Bloody Jane | Web | 8. května 2008 v 13:45 | Reagovat

ježiš ten Gerard je pako....

4 pajjulinka pajjulinka | Web | 8. května 2008 v 16:27 | Reagovat

ooh frank ji to hezky daal xD aa ted nejak vyresit geeho..

5 DarkFire DarkFire | Web | 8. května 2008 v 18:38 | Reagovat

pan Králíček.... asi nejspolehlivější patron příběhu :-) nevim jak mě to napadlo

6 adriana adriana | 8. května 2008 v 21:52 | Reagovat

kurva jak já nemám ráda berta ten to vždycky posere! ten pak králíček je tam uplně krásný :-)

7 ksss ksss | Web | 9. května 2008 v 0:03 | Reagovat

Jakoooooooooo ........ S Gerardem to nebude lehky .... A myslim,že Frankie to vi ..... No šak uvidime

8 Mishul Mishul | 16. července 2008 v 11:22 | Reagovat

okay okay, vážně je Jam svině :D ale jen tady v téhle story :D už aby Gerin poznal co je Bert zač :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama