Packet of love - part VI.

7. května 2008 v 18:47 | Gee |  →Packet of Love
Gerard:
Po rozchodu s Frankem jsem se na něj snažil zapomenout.Celé noci jsem nespal,jen brečel a pan Králíček ochotně utíral mé slzy.Jeho kožíšek byl celý promočený,každý den byl proto pověšený na prádelní šňůře na balkoně. Frank byl pro mě cizí člověk,nebo jsem to aspoň předstíral. Nedokázal jsem si představit,že bych ho ještě někdy měl obejmout,políbit,podat mu ruku…zrádce je to a šmitec.Jako každou sobotu jsem šel na nákup,běhal jsem po obchodním do mě jako fretka a lustroval jeden obchod za druhým,ale nekoupil jsem nic.

Měl jsem prostě prázdnou hlavu bez jakýchkoliv nápadů a nadějí. Prostě nic. Jak jsem šel po ulici,dostal jsem chuť na whisky.Jo,jsem vyléčený alkoholik,ale jedna whisky mi neublíží.Zapadl jsem do nejbližšího lokálu,sedl si na barovou stoličku a poručil si jednu whisky. Rozhlédl jsem se po místnosti.Nikde nikdo jen vedle mě seděl nějaký pobuda,jeho mastné vlasy mu lemovaly obličej,ale nemohl jsem si nevšimnout jeho očí a strniště kolem tenkých úst. Hlavu měl sklopenou a v levé ruce mezi prsty protáčel skleničku s whisky. Drcl jsem do něho:"Tak na co si připijem?" nastavil jsem skleničku s whisky a čekal na jeho reakci. Najednou jsem měl strašnou chuť se seznámit s někým novým a on seděl tak blizoučko. Nejprve zvedl hlavu a probodl mě očima,s pohledem stále v mých očích zvedl svou skleničku a prohlásil: "Na naše seznámení" skleničky o sebe cinkly a já do sebe nalil tu whisky. Ucítil jsem nahořklou chuť na jazyku a pak se ve mně rozlil ten blahodárný pocit.Jako bych byl někde úplně jinde,jen s tím člověkem a láhví whisky. Poručil jsem si další a zapředl rozhovor s tím chlápkem. Jmenuje se Bert.To je jediný,co si pamatuju,pak mám okno.Co okno,doslova výlohu! Ráno jsem se probudil s ostrou bolestí hlavy,ruce a nohy jako bych neměl. "Lež!" všiml jsem si Berta,seděl v křesle a četl knížku o křečcích. "Lež,bude to tak lepší.Donesu ti trochu vody." Knížku odložil na konferenční stolek a zvedl se z křesla. Nahl se nademně,hmátl mi na čelo a s důležitým výrazem ve tváři prohlásil: "Horečku nemáš,tep máš pravidelný,takže jen kocovina.Už jsem myslel,že to bude horší."
"Jak - horší?" zůstal jsem na něj zírat a s hrůzou čekal,co mi řekne.
"No včera večer,v tom baru.Lil jsi do sebe jednu skleničku za druhou a vykládal si mi něco o Frankovi,že sjte se spolu rozešli a tobě je teď smutno a tak.No potom jsi se zvedl,že půjdeš domů,jenže jsi upadl,tak jsem tě musel odvést domů.Hodinu jsme bloudili městem,než jsme našli tvůj dům,musel jsem se ptát jednoho pobudy.Jenže jak jsme šli kolem řeky,tak si řekl,že si půjdeš zaplavat,že máš chuť na noční koupel a nebyl si k zadržení.Vymáchal jsi se v té špinavé řece a já tě z tama musel lovit.Pak jsi ulehl a spal až doteď a jestli si myslíš,že my dva…tak to ani náhodou.Seděl jsem celou dobu tadyhle v tom křesle a spal asi jen hodinu." Vycenil na mně svý zažloutlý tesáky a odkráčel do kuchyně.Ježiš Wayi!Ty prase!Smrdíš,jak kdyby si vymetl močku u obchoďáku a navíc si pil!Hodně pil!!!Panebože…Zvedl jsem se,hlava nehlava,měl jsem pocit,že mi mozek pluje v neznámu a naráží do stěn lebky,doplazil jsem se do koupelny a zavřel se tam.Napustil jsem si plnou vanu horké vody,umyl jsem se a oblékl do čistého oblečení.Pak jsem se vrátil zpátky do ložnice,ale Bert tam už nebyl.Jen snídaňový košík s omeletou,zeleninou,džusem a sklenicí vody s rozpustným paralenem. Pustil jsem se do té dobroty a napadlo mě,že toho kluka musím najít a nějak se mu…co já vím,odvděčit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bloody Jane Bloody Jane | Web | 7. května 2008 v 19:02 | Reagovat

supr supr supr supr, už se stráááááááááááááášně moc těším na pokráčování

2 macuš macuš | 7. května 2008 v 19:26 | Reagovat

boděěěě nemluvte předemnou o kocovině :D... tak nějak sem se cejtila na čarodky jenomže sem si nešla zaplavat ae lezl asem na kupu sena a řvala že sem batman na mont everestu :D... ae je to super story !!! :-)

3 lulusha lulusha | 7. května 2008 v 19:42 | Reagovat

MUHEHE....jedno vím,potřebuju pokračování,představa jak bert čte knihu a okrečcích mě dostává do velikých rozpaků :D

4 adriana adriana | 7. května 2008 v 20:20 | Reagovat

hustý popis berta, až mi je ho líto, pobuda s mastnámi vlasy a zažloutlými zuby :D ááá já chci vydet berta jak čte knížku o křečcích to je teda představa :D

5 DarkFire DarkFire | Web | 8. května 2008 v 18:32 | Reagovat

jé pěkný, výloha mě odrovnala

6 Mishul Mishul | 16. července 2008 v 11:10 | Reagovat

no mě trefí :D i Berta takhle hnusně popsat! :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama