Ultrazvuk II.

19. dubna 2008 v 22:03 |  ---> Ultrazvuk
Držel mi pořád hlavu v jeho rozkroku a vystříkal se mi do pusy. Dusil jsem se jeho mrdkama a pak mě pustil s blaženým a nechutným úsměvem na tváři. Zhroutil jsem se na sedadlo a neměl jsem sílu cokoli udělat. Gerard se obléknul a vystoupil z auta. Rychle přeběhl ke mně a otevřel dveře. Nejdřív se na mě díval a pak mě popadl za rameno a vytáhl mě ven,kde mě shodil na zem a začal do mě kopat.

Svíjel jsem se bolestí a ten hajzl pořád nepřestával "doufám,že si to budeš do smrti pamatovat!a už nikdy nesahej na Abby..nikdy,rozumíš???" přikývl jsem,aby mě už konečně nechal na pokoji. Najednou beze slova odešel do auta a odjel. Nemohl jsem se ani pohnout,ten debil dojel až sem k nějakýmu lesu,kde to vůbec neznám..byla už dávno tma a já se začínal bát,jestli se odtud vůbec dostanu. Pak jsem ale dostal spásný nápad. Zavolám Bertovi. Dlouho to nezvedal,ale pak už se konečně ohlásil "nazdar baby,tak co,jseš zas nadrženej a chtěl bys opáčko,viď??"zasmál se,asi byl opilý,slyšel jsem to v jeho hlase. "ne,Berte já potřebuju pomoc,ten zkurvenej Way mě zmlátil a nechal mě někde tady na kraji cesty u lesa,kousek za Belleville.." "to si děláš prdel brouku?" zeptal se dost nesmyslně Bert "ne nedělám,mohl bys mi prosím nějak pomoct?"zeptal jsem se zoufale "a-ano už jedu,snad tě najdu.."řekl a položil to. Hm super,doufám,že se někde nevybourá,když zase chlastal..za chvíli u mě zastavilo auto s přeřvanou hudbou,vystoupil z něj Bert a dovrávoral až ke mně. "panebože,kolik jsi toho vypil?" "nic moc,jen trochu,musím na tebe pořád myslet..tak pojď" "au.." "ach bože,on tě takhle zmlátil?já to nějak neviděl.."řekl a dřepl si ke mně na zem. Pomalu mě pohladil po tváři a pořád mi koukal do očí. Pak mě prudce obejmul a začal mě líbat. Byl jsem překvapený,jak může být Bert tak něžný..takového ho neznám.. "Frankie,omlouvám se za to,jak se k tobě chovám,ale já tě miluju.." ach bože..Bert se asi zbláznil,ale já nějak zázračně zapomněl na všechnu tu bolest,co mi Gerard způsobil..proč vždycky,když se setkám s Bertem,tak se spolu vyspíme..???
Bylo to hezčí než obvykle i on byl vážně něžnej a miluje mě a já jeho…ne! Nasedli jsme do jeho auta a jeli ke mně. "Berte,děkuju..bez tebe bych to nezvládl." "nemáš zač,hlavně,že žiješ broučku" usmál se a mě ho bylo líto. Koukal jsem na něj a on se stále usmíval,byl šťastnej,jenže já ne,né proto,že jsem zmlácenej,nebo že jsem musel kouřit Gerardovi,ale proto,že Bert to se mnou myslí upřímně a já ho jen využívám.
"Frankie?zítra toho debila zmlátím tak,že už na tebe ani nešáhne." Neodpověděl jsem. Oba jsou stejní nebo aspoň podobní,oba jsou nenasytní,ale Bert dokáže být něžný,zato Gerard ne! Nenávidím ho. "Franku?" "nojo co?" "no už jsme tady" "aha" vystoupil jsem a se mnou i Bert. Přišel ke mně a obejmul mě. Hlavu jsem měl na jeho hrudi,slyšel jsem,jak prudce mu bije srdce "miluju tě"zašeptal a políbil mě. "ahoj" řekl jsem a odešel. On tam stále stál a koukal,jak odcházím. Smutně koukal. Kéž bych mu mohl říct to samé. "ahoj mami" prošel jsem rychle kolem kuchyně a zamkl jsem se do pokoje. Když jsem se ujistil,že rodiče spí,šel jsem se vysprchovat.
Myslel jsem při tom na Berta a na Gerarda,kdybych to dělal s oběma..proboha,jak mě to vůbec mohlo napadnout..????Gerard je jen sobecká svině,která chce odstranit všechny,co jí stojí v cestě. Jsem nechutně perverzní,když dokážu myslet na Gerarda po tom všem,co mi udělal..
Gerard:
S pocitem zadostiučinění jsem od něj odjel a nechal jsem ho ležet u lesa..bylo mi jedno,co se s ním stane,nebo jak se dostane domů..
Když jsem šel ráno do školy,věděl jsem,že Iero,pardon,Frankie,jak ho nazvala Abby,nepřijde.. ale to jsem se mýlil,když jsem totiž šel ze šatny,tak se zpoza rohu právě on vyloupl a výhružně se přede mě postavil. "co je ty debile,ještě po včerejšku nemáš dost??"řekl jsem posměšně,ale on se jenom usmál,v tu chvíli jsem dostal takovou ránu do břicha,že jsem se zhroutil k zemi. Bert.. "doprdele Berte,co to kurva děláš??" Bert mě zvedl nahoru a přimáčkl mě ke zdi "cos to Frankovi udělal ty sráči??"zakřičel na mě "zasloužil si to.."to jsem neměl říkat,bert se napřáhl a dal mi pěstí pod oko. Hajzle jeden,vždyť ti nic neudělal!!!" "šoustá s Abby chápeš to??" "a to snad nemůže nebo co??to,že balíš nějakou krávu neznamená,že jí budeš mít a ona by určitě takovýho sráče jako jseš ty nechtěla!!"zakřičel na mě nenávistně a držel mě pod krkem "už nikdy se ho ani nedotkneš o to se postarám.." "nojo ochránce Bertík,to víš,klidně si s ním šoustej! Jste jen zasraný teplouši,nic víc!!" Bert mi za to dal ještě jednou pěstí a to tak,že jsem sesunul na zem.ještě do mě kopnul,odplivl si na mě a spolu s Ierem odešel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DarkFire DarkFire | Web | 29. dubna 2008 v 15:49 | Reagovat

Ou, docela mě to zarazilo :0

2 Simka Simka | E-mail | Web | 9. května 2008 v 12:07 | Reagovat

ty vole... to je super... to toho poslúchamYou Know What They Do To Guys Like Us In Prison

super!

3 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 30. května 2008 v 20:22 | Reagovat

Yeah... teda nikdy jsem Berta neměla ráda... ale v týhle story se mi nějak líbíXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama