Meeting with a corpse - part III.

28. dubna 2008 v 20:44 |  →Meeting with a Corpse
Dnešní den byl velmi zajímavý. Vyjasnila jsem si věci,které jsem si vyjasnit chtěla.Šuš,všechno bude v pohodě,ale stále nevím, co jsi myslela tím videem,tak až se dostaneš na ICQ,povykládáš,já ti taky musím povykládat,ily <3
Dávám sem pokračování MWC,třetí a poslední díl.Definitivní... Gee
Když jsem procházel hřbitovní bránou, byla už tma a jediným zdrojem světla široko daleko byl žhavý konec mé cigarety. Zavřel jsem bránu a zůstal stát. Rozhlédl jsem se a málem omdlel hrůzou a děsem, když se ze stromu s křikem snesla sova a prolétla mi těsně nad hlavou.

Pomyslel jsem si něco o debilech a vydal se úzkou cestičkou mezi hroby. Tak kdepak jsi, Gerarde. Baterku jsem si nevzal, musel jsem použít mobil, v jehož chabém světle se toho moc nepřečte a tak jsem musel ke každému náhrobku kleknout a přečíst s přimhouřenýma očima jména pohřbených. Prošel jsem asi dvacet hrobů,až jsem zakopl o ten pravý. A to doslova.Nakopl jsem si palec a svalil se na zem jako pytel brambor.

"Kurva…" zaklel jsem tiše a zvedl se. Klekl jsem k náhrobku o který jsem zakopl a se zatajeným dechem přečetl jméno Gerarda.
"Rodina Way…zde leží bla bla bla Gerard A. Way * 1977 +2008 …"předčítal jsem polohlasně a po zádech mi přeběhl mráz. Zvedl jsem se,udělal dva kroky vzad a otočil se. Srdce mi začalo divoce bušit a rozhodně to nebylo strachem. Díval jsem se do jeho očí. "Proč?" šeptl jsem po neurčité době,kdy jsme si zírali z očí do očí.
"Už to víš…" řekl a sedl si na jeden z nízkých náhrobků. "Víš, co jsem zač.Měl jsem před sebou slibnou kariéru,celý život…skončilo to tak brzy…Nemohl jsem jen tak odejít,bez toho,aniž bys věděl, co k tobě cítím.Franku,prosím nezlob se na mně.Já po tobě toužil a…toužím.Odpusť mi.." řekl a sklopil hlavu. Nemohl jsem si nevšimnout slz, které mu stékaly po tváři.
"Takže… ty jsi o mně věděl ještě když…" pomalu mi to začalo docházet.
"Ano" zvedl hlavu a koukal se mi do očí. Pocítil jsem silné vzrušení a při pohledu na jeho rty obrovskou chuť ho políbit.Zvedl se, přešel ke mně a mezi námi bylo sotva dvacet centimetrů. Takhle zblízka byl ještě hezčí a já toužil být mu ještě blíž,co nejblíž to jenom jde.
"Franku, za svůj krátký život jsem nestihl to, co jsem chtěl Víš, kam jsem šel,když se to stalo? Na tvou přednášku o kosmetice,ty moje avon lady…" pousmál se a pohladil mě po tváři. "Tam jsem ti chtěl všechno říct.Všechno! Miluju tě, Fee." Řekl a já to nevydržel.Políbil jsem ho. Líbali jsme se vášnivě a intenzivně o půlnoci na hřbitově. Jak romantické! Jeho vzrušení mě tlačilo do stehen a já se k němu tiskl víc a víc a líbal ho a chtěl,aby to nikdy neskončilo. Natlačil mně na nějakou zeď a já se pod jeho polibky sesypal k zemi. Ležel jsem na trávníku pod hřbitovní zdí a nechal ho, ať si semnou dělá co chce. Líbal mě na rty,krk a stál mi tričko. Líbal mě na hrudníku,břiše a na podbříšku. Džíny mi začínaly být těsné. Vysoukal jsem se z nich a pak jsem mu stáhl tričko a džíny.Zuřivě jsem ho líbal po celém těle a z jeho sténání jsem poznal, že dělám dobře.Vzal jsem jeho přirození do pusy a přivedl ho svými dotyky a polibky k vyvrcholení.
"Franku!" vykřikl Gerard a já ho políbil. "Franku…chci tě…" šeptal mi vzrušeně a přerývavě do ucha.Když jsem do něho pronikal,vykřikl.
"Miluju tě,Gerarde Wayi!" řekl jsem mu a začal se v něm pohybovat. Dovedl jsem nás oba k nádhernému a dlouhému vyvrcholení. Pak jsem se vedle něho svalil,oddychoval jsem a zeptal se:"Co bude teď, Gee?"
"Co? No…co by bylo…Já se vrátím tam, kam patřím a ty zase tam, kam patříš ty…" jeho tvář posmutněla a objal mě.
"Ale…copak to nejde…"
"Ne,nejde Franku.Rozednívá se,musím jít…"naposledy mě políbil,oblékl se a řekl:"Nashledanou,Franku." Otočil se a šel k hřbitovní bráně.Těsně před ní se naposledy otočil a rozplynul s ejako pára nad hrncem. Oblékl jsem se,sedl si před jeho hrob a zapálil si. Zamiloval ses do mrtvoly ty debile! A nebo se mi to všechno jenom zdálo? Típl jsem cigaretu a odešel.Nashledanou,Gerarde. Zavřel jsem hřbitovní bránu a tím i kousek sebe. Ať to bylo tak či onak,nezapomenu.
//
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anique Anique | Web | 28. dubna 2008 v 21:40 | Reagovat

ao,přesně takhle to mělo skončit!ne nerálnej happyend ani ne žáný extrémně smutný...přesně takhle se mi to líbí -teda líbilo:) krása:)

2 ksss ksss | Web | 28. dubna 2008 v 23:50 | Reagovat

Muselo to skončit zrovna takhlens? :-( .... Krása .... Je to upa famooozni .... Fakt .... Se povedlo .... ;-)

3 Annden (GH) Annden (GH) | Web | 29. dubna 2008 v 6:34 | Reagovat

Kurva..No ok,priznavam ze sem prece jen cekala ze najdou kamen mudrcu a Gerard znovu ozije a budou spolu staastnii az do smrti,dokud ho Gerard nepovede (jak uz bylo recene,Gerard je proste kurva.. x) ale i takhle se mi to libi..Ja byt Frank,nejspis bych brecela xD

4 pajjulinka pajjulinka | Web | 29. dubna 2008 v 10:11 | Reagovat

ja bych klidne brala nejakej nerealnej happy end xD ae ne bylo to krasny x)) aaaa moc ae je mi jich lito ze nejsou spolu xD ae stejne super x)

5 Scream Scream | 29. dubna 2008 v 19:10 | Reagovat

to bylo krásný:)

6 JitkaVampire JitkaVampire | 26. května 2008 v 20:48 | Reagovat

doufám že to není konec,chtělo by to pokračování!!!a to rychle!!!plsplspls...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama