Meeting with a corpse - part II.

26. dubna 2008 v 13:32 |  →Meeting with a Corpse
Je tu pokračování Meeting with a Corpse a i když v tom tentokrát není sex,je to podle mně,celkem zajímavý xD Alespoň v tom nastal nějaký převrat.Myslím.Doufám...
Od onoho strašidelného setkání už uplynulo půl roku. Ještě pár týdnů po tom všem jsem byl pěkně mimo, sjednal jsem si schůzku s psychologem a takovým tím odborníkem na duchy a jinou havěť. Nemohl jsem uvěřit, že to co se stalo, se opravdu stalo. Kdybych neměl na krku a oněch jistých místech znamínka lásky velké jako kráva,nevěřil bych a myslel bych, že to byl sen. Hodně špatný sen, měl jsem sex s duchem…anebo přinejhorším s mrtvolou,brrr… Celý půlrok se mi všechno ve snech vracelo,všechno. Polibky,pohledy,doteky,milování…Něco, na co se nezapomíná,nehledě na to, že to bylo se zombiem. Přišlo mi to k smíchu, ale časem jsem si uvědomil závažnost situace a po Gerardovi Wayovi začal pátrat. Získal jsem si na svou stranu i jeho rodiče a mladšího bráchu Mikeyho.Hodně mi všechno ulehčili - ukázali mi Gerardovi fotky, jejich vyprávění jsem si nahrával na diktafon a všechno to bylo zajímavé a veselé zároveň.Měl jsem pocit, jako bych je znal už léta.

Právě jsem si sedl k počítači, napojil diktafon a zaposlouchal se do vyprávění Mikeyho. Kouřil jsem, popíjel kafe a poslouchal. Obyčejné vypravování. "Byl to fajn kluk,skvělý brácha. Říkali jsme si všechno,prováděli různé vylomeniny…Bylo to strašně fajn, dokonce i takový domeček na stromě jsme si udělali. V noci mě někdy navštěvuje a vypráví mi o životě tam. Život s ním bylo jedno velké dobrodružství.Kdyby neumřel, možná bysme byli slavní, plánoval založit skupinu,jenže -" stopnul jsem přehrávání a posunul zpátky. Play. "…domeček na stromě jsme si udělali. V noci mě někdy navštěvuje a vypráví mi o životě tam. Život s ním bylo jedno velké dobrodružství…"Stop. Civěl jsem střídavě na monitor, na hrnek s kávou a na diktafon.
"Doprdele…" ulevil jsem si. "Doprdele! Do prdele!!! Co to kurva je?!" stiskl jsem Play. "V noci mě někdy navštěvuje a vypráví mi o životě tam." Stop. Play. "V noci mě někdy navštěvuje a vypráví mi o životě tam."Stop.
Začal jsem hysterčit. "Kurva!Takže Mikey…To je…Ach bože! Mikey,Mikey,Mikey…" zvedl jsem telefon a vytočil jeho číslo. Nebral to. "Kurva Franku!Mysli,mysli…"snažil jsem se uklidnit a myslet jako normální a hlavně zdravý člověk. Zadal jsem do prohlížeče adresu vyhledávače a do sekce Obrázky zadal Gerard Way. Vyhledat… Internetové odkazy mi nikdy nic neříkali,všechno beru přes obrázky. Na první stránce nic.Na druhé byla jeho fotka. Koukal se do země a v levé ruce něco držel. Klikl jsem na obrázek a hned mi naskočila internetová stránka. "Gerard Way - malíř,skladatel. Složil několik více či méně významných písní pro místní kapely. Vydal dva sešity komixů. Zemřel nešťastnou nehodou v srpnu 2007." Gerard nelhal,tohle všechno jsem věděl.Najel jsem na fotogalerii. Dva scany z jeho komixu a dvě jeho fotografie. Na první byl vyfocený s tím svým komixem,sluneční brýle, rozčepýřené háro,úsměv ála Hollywood. Na druhé byl zase s tím čímsi,opět koukal dolů. Zahleděl jsem se na ten papírek a začal rozeznávat obrysy nějaké postavy. Fotku jsem stáhl a pořádně ji prozkoumal. Když jsem tu postavu rozluštil, chytl mě rapl a záchvat sprotstých slov.
"Do prdele! Kurva! Jak je tohle možné?!" řval jsem a kopal do stolu.Tu fotku jsem vytiskl. Po tvářích mi stékaly horké slzy. Gerarde, proč zrovna mně ničíš život!Vydal jsem se k Wayovým. Tohle mi musí vysvětlit…
Od Wayů jsem se vrátil vplivnutý jako žvýkačka a ještě mě někdo hodně hluboko zašlapal. Navíc jsem se nic převratného nedozvěděl,oni ani netuší, že nějaká taková fotografie vznikla. Sednul jsem si opět k pc,zapálil si cigaretu a hledal podrobnější informace o onom serveru,kde jsem ty fotky našel. V rubrice Kontakty visely dva maily a jedno telefonní číslo. Vytočil jsem ho a čekal. Po druhém zazvonění se ozval mužský hlas:
"Prosím, firma Net for You, u telefonu Smith. Přejete si?" vyhrkal ze sebe naučenou větu.Vsadím se, že sedí u počítače, na uších handsfree a paří s kolegou přes stůl nějakou přiblblou hru.
"Dobrý večer, Iero. Chtěl jsem se zeptat, vy provozujete stránky o osobnostech z New Jersey njstars.com?"
"Ó ano,už jedem pátým rokem a zatím si nikdo nestěžoval, Jste první, blahopřeji. Tak copak máte za problém? Špatné datum narození?Telefonní číslo?Tituly? Najdu vás v databázi a hned to opravíme.Eh, jakže se jmenujete?Éro?" nesnáším, když mi někdo komolí jméno!
"Iero pane, ale já nevolám kvůli sobě,volám kvůli Wayovi, Gerardovi Wayovi.Byl to umělec."
"Lituji, žádný Éro tu není.Zkuste mého kolegu." Ten chlap je vážně tak natvrdlý nebo to jenom hraje?
"Posloucháte mne?!Chci se zeptat na jednu fotografii u informací k Gerardovi Wayovi! A nejsem Éro ale Iero!!!" zařval jsem do telefonu a doufal, že to už konečně pochopil.
"Jo takhle!Řeknu dřív,chlape.Takže Way…Jo mám tu celkem čtyři fotografie,fotky dvě. Fotka s komixem, přidána v červenci 2007,ta druhá v únoru 2008. Přesně nevím."Kdo to tam dal?" vyhrkl jsem."Jak to mám vědět?!Nejsem vševědec ani Šehrezáda,zavolejte si na inofrmace 1188. Nashledanou." Zavěsil. Je mi jasné, že na informacích mi neřeknou,který z obyvatel světa tam v únoru tu fotku dal,ale asi mi to všechno začalo docházet."V noci mě někdy navštěvuje…" vybavila se mi Mikeyho věta a po zádech mi přeběhl mráz. Oklepal jsem se,vzal tu fotku a vydal se tam, kde jsem měl s celou tou akcí začít. Na hřbitov
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mikky Mikky | Web | 26. dubna 2008 v 13:43 | Reagovat

Ahojky!na mém blogu jsou 2 New bleskowky(obrázkové) Jsou lehké jako facka + SONB a SONC ,tak se určitě zůčastněte !!

( www.mikky-laska.blog.cz ) a paldónec za reklamču !

2 Bloody Jane Bloody Jane | 26. dubna 2008 v 13:48 | Reagovat

tohle se mi fakt líbí...úžasný..a strašidelný :)

3 Anndenka Anndenka | Web | 26. dubna 2008 v 17:51 | Reagovat

Jako uz je to celkem strasidelny..Ale krasny x)

4 pajjulinka pajjulinka | Web | 26. dubna 2008 v 19:56 | Reagovat

"a jinou havěť" to me dostalo xDxD ale asi budu bojim bojim xD supeer x) prosiim dalsi dil jinak neusnu xD

5 Gee Gee | Web | 26. dubna 2008 v 20:05 | Reagovat

ne to nemůžu,to už bude poslední a budu vás hodně dlouho napínat xD

6 ksss ksss | Web | 26. dubna 2008 v 22:35 | Reagovat

Heh ..... kolik že to má dilu? .... to je upa drsná story ... rychle pokráčko ;-)

7 Anique Anique | Web | 27. dubna 2008 v 13:23 | Reagovat

sci-fi4ever...napínavý....chci dál:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama