Meeting with a corpse - part I.

25. dubna 2008 v 8:02 |  →Meeting with a Corpse
Teď vám přináším něco ze své starší tvorby,někteří z váš to už asi četli,ale opět bez komentáře xD Takže - Packet of Love pokráčko sepíšu ještě dnes,povrchní?Možná xD Jo, bude to povrchní pokráčko Packet of Love.To máte fuk,neřešte to.Tak čtětě...
Takže-> sepsala jsem dalšího Frerarda.A tentokrát ho chci věnovat lidem z blogu Spolek Maniaku. Je to tam skvělý, díky Lulu, že tě něco takovýho napadlo. <3
Frank:
Už rok jsem se živil jako avonlady. Objížděl jsem stálé zákazniky a při předváděčkách v supermarketech jsem se snažil získat nové.Zrovna dnes jsem měl objednanej flek v místním obchoďáku. Přijel jsem k té obrovské škatuli s cedulí "Nákupní centrum", zaparkoval auto a s kufříkem s kosmetikou vkročil do obchodu. Hned naproti vchodu stál obrovský stánek s logem avonu a byl jen pro mně!WOW!!!Tohle snad není možné!Vzal jsem kufřík a začal vyskládavat na pultík kosmetiku a katalogy do úhledného vějíře, narovnal jsem si jmenovku připíchnutou na klopě saka a sedl si na připravenou židli.Seděl jsem tam asi dvě hodiny,unuděný, od neustálého vysvětlování co k čemu je lidem, kteří chodili okolo a čuměli na mně jako na největšího idiota, mě bolela pusa.Stačilo,řekl jsem si a začal balit.Zrovna jsem skládal do kufru katalogy, když jsem vzhlédl a uviděl ho. Prohlížel si nějaké vody po holení a tvářil tak jako....ironicky.
"Můžu s něčím pomoct?" zeptal jsem se a podíval se mu do očí. Řekl bych, že se pousmál.
"Ani ne..."prohlásil s úsměvem,mrkl a odešel. Kdo to kurva byl?! Narážel snad na něco? Byl jsem z toho celý pryč!Parchant. Sbalil jsem si fidlátka a...tady už mě nikdo neuvidí!

Šel jsem po velkém parkovišti ke svému autíčku.Otevřel jsem kufr,hodil tam kufřík s kosmetikou a všiml si, že za stěračem trčí nějaký papírek. Zabouchl jsem kufr a vytáhl lístek.Vypadl z něj další, menší lístek.
"DNES.ČEKÁM.G." stálo na tom větším lístku,ten menší byl vstupenka na basketbalový zápas dnes večer mezi Otawou a Newarkem.
"Velká basketbalová hala,Otawa - Newark, 8p.m." přečetl jsem si nahlas a řekl si, že by nebylo špatné lístek nevyužít. Půjdu. A co? Toho G. neznám a on mně nejspíš také ne. Zřejmě se jedná o omyl.Nastartoval jsem autíčko a křivolakými ulicemi se dodrnkal domů. Bylo 4p.m., času dost. Lehl jsem si na postel a zdřímnul si. Probudil mě nějaký křik, pak štěkot a nakonec mňaučení kočky. Aha, paní Beckinghamová si vyšla se svými miláčky na procházku.Baba! Zvedá mi vždycky nájem o sto!
Šel jsem si dát sprchu. Bylo 7p.m. když jsem opouštěl byt.Třičtvrtě hodiny trvá cesta k hale.
Když jsem se dostavil na místo, bylo čtvrt hodiny před začátkem zápasu.Stálo tam strašně moc lidí,ale jen jeden mával na mně.Tak to je ten G.! Toho parchanta z obchoďáku jsem poznal hned.Otočil jsem se a vzteky bez sebe, jak jsem jen mohl nalítnout!,šel domů...
Dohonil mě, stiskl mi rameno a otočil si mně k sobě.
"Je to blbost..." řekl tichým hlasem "...ale já se do tebe zamiloval...Pojď, půjdeme se projít."
Jako kdyby mě jeho oči zhypnotizovaly!Nebyl jsem schpen cokoliv říct,jen mu stisknout ruku a jít s ním.Šli jsme rušnou ulicí a pak parkem. Povídal mi o sobě, je mu 30,jmenuje se Gerard a živí se jako textař.Prej píše písničky pro nějaký kapely.
Zastavili jsme se uprostřed parku,sedli si na lavičku a koukali na hvězdy.Už mi nepřipadal jako parchant,bylo mi s ním dobře. Najednou mi zajel rukou pod kalhoty a začal mě líbat.Opětoval jsem mu polibky a hladil ho pod tričkem.Přesunuli jsme se na trávník,tam mi sundal tričko i kalhoty a hrál si semnou, dokud jsem nedosáhl vrcholu.Asi jsem se zamiloval!Začal jsem se po něm sápat,sundal jsem mu tričko a zasypal jeho hrudník polibky.Rozepl jsem mu pásek s netopejrkem,stáhl mu kalhoty a za pár vteřin jsem do něho pronikal.Bože, nic tak silného jsem ještě nezažil.Přirážel jsem a mé vzrušení stoupalo.Gerard vzdychal a sténal mé jméno.Už od střední jsem věděl, že jsem teplej,ale tak silný zážitek jsem ze sexu ještě neměl.Tohle bylo..stoupání do nebes!Ještě chvíli jsme vedle sebe leželi,hladil jsem ho ve vlasech a on mě objímal.
Když se začalo rozednívat,zničehonic vyskočil a začal na sebe házet věci.Oblékl jsem se také a mírně zaskočen se nechal doprovodit před dům.Stáli jsme před dveřmi a líbali se,ale trvalo to jen chvíli. Navrhl jsem mu, ať jde dál, máme celej den pro sebe, až do odpoledne, pak musím do práce. Razantně odmítl , řekl, že se sejdem v 8p.m. v kavárně,políbil mě a zmizel.
V práci jsem byl nesoustředěný,roztěkaný...Při hledání kapesníku jsme narazil na lísteček s telefoním číslem,Pousmál jsem se, bylo mi jasné,kdo mi ho tam dal.Vytočil jsem číslo a čekal. Zazvonilo to jednou,dvakrát,třikrát....po dvanáctém zazvonění jsem to vzdal. Pokoušel jsem se volat ještě asi třikrát,nikdo to nebral,smsky se mi vracely jako nedoručené.
Doma jsem si dal sprchu a celý natěšený vyrazil do kavárny už v 6p.m.. Třeba taky příjde dřív a budeme mít na sebe víc času.Kdybych věděl, nešel bych tam.V 8p.m. se otevřely dveře a do kavárny vešla partička uchechtaných puberťáků. 8:30p.m. - Gerard nikde. 9p.m. - nic se neděje.Kdyby aspoň zavolal! v 10p.m. mi došla trpělivost,vytočil jsem znovu to číslo a čekal. Po desátém zazvonění jsem se dočkal, zvedla to nějaká žena."Dobrý večer, tady Iero, nevíte náhodou, kde se zdržel Gerard? Měl jsem s ním na 8p.m. domluvenou schůzku a on nikde..." po mém proslovu se na lince rozhostilo ticho.
"Halo???"lekl jsem se, že vymodlený hovor vypadl.
"Mladý muži, běžte si dělat šprťouchlata z někoho jiného..." řekla žena unaveným hlasem a slyšel jsem, jak vzlykla.
"Ale...já tu na něho čekám už dvě hodiny!Co se děje?" byl jsem mírně vyveden z míry. Tohle vypadalo špatně.A kdybych věděl, co příde...
"Mluvíte o Gerardovi Wayovi?Jste si jist?" ujistila se a když jsem jí to odkýval,mezi vzlyky dodala:
"Gerard je už půl roku mrtvý. Srazilo ho auto."řekla a položila telefon.
Na lince se rozhostilo ticho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pajjulinka pajjulinka | Web | 25. dubna 2008 v 10:25 | Reagovat

ooh to je uuplne supeer

pokracko honem honem xD

2 Anndenka Anndenka | Web | 25. dubna 2008 v 13:21 | Reagovat

Oh my way..Oh my fucking way.. *dokonalost*

3 Scream Scream | 25. dubna 2008 v 13:22 | Reagovat

WOW super, nemůžu se dočkat na pokráčko!!!

4 Lulusha Lulusha | 25. dubna 2008 v 14:05 | Reagovat

áááááááááááááááá..četla jsem to,teď z toho mám větší úrodu..tak šup šp na další díl!

5 ksss ksss | Web | 25. dubna 2008 v 14:32 | Reagovat

Tohle už sem myslim četla ..... Ae pořád je to dobry ;-) .....

6 Gee Gee | Web | 25. dubna 2008 v 16:22 | Reagovat

jojo je to možný, že jste to četli,protože jsem to uveřejňovala na svém blogu.Pokráčko sem dám zítra nebo dnes večer

7 Bloody Jane Bloody Jane | 26. dubna 2008 v 12:43 | Reagovat

hej, tak to je hustý.......těšim se na pokráčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama