Bleeding Love -II.

21. dubna 2008 v 10:16 | Lulusha |  ---> Bleeding Love
No v tomto díle není nějaký prudký zvrat,ale snad se vám to bude líbit!
Koukal jsem z okna dolů a nenápadně jsem mrknul do jeho okna ,,sakra" praštil jsem se do hlavy když jsem ho uviděl,seděl v okně a ladil svou velkou nádhernou naleštěnou kytaru.Když se ozvala rána,která vznikla po nárazu mé hlavy do okenice tak přestal.

,,Ahoj.." řekl a já na něj koukal jak sova z nudlí. ,,Ééh ahoj..ehm..eh.." ,,Franku,jsem Frank…" ,,Fráánku…" protáhl jsem to a vlezl si do okna. ,,A ty jsi?" ,,Géérard..no jo Gerard" koukal jsem na zem a pozoroval souložící ptactvo.(promiňte musela jsem to napsat),,Haha..dobře..někoukej na ty ptáky tam,jinak se mi tu ještě uděláš" odtrhl jsem se z té podívané a hodil po něm (okenici) propisku.
,,Jej hele my jdeme k vám na..oběd že?" zeptal se a divně se usmíval..,,no.jo..pokud jsi Iero tak ano." ,,to jsem" ,,Hezky hraješ.." pohodil jsem do toho ticha.. ,,díky,ale momentálně ladím.." ,,já vím..ale včera jsi hrál.." ,,ježiši ty jsi to slyšel?" ,,umm..jo a bylo to opravdu moc hezký." ,,děkuju..ty zas hezky zpíváš!" ,,já? Co? No eh..vyju jako hyjena.." ,,hyjena vyje?" ,,no to..asi ne nevím(jsme dva)" ,,Frankies jít,k sousedum tam na papů" když jsem to slyšel málem jsem vypadl z okna..,,To byla máti,ona se sem přistěhovala nedávno..no je to macecha..hele zatím čau,jdu k vám..takže připrav si řeč.." řekl a utekl pryč z okna..Ježiši řeč..ne já zapoměl. ,,Gérard ,už je tu návštěva!" ,,joo mami já já už letím" bral jsem schody po dvou a uposledního jsem se málem zabil. ,,dobrej.." řekl jsem a koukal na Franka ,,Den" dala mi pohlavek máti.Zase trapas,chtěl jsem jí to vrátit,ale to by asi nedopadlo dobře.
,,Dobrý dén" řekl Frank a oba jsme vybuchli smíchy. ,,Tak já jsem blá bláblá" začali se snámi seznamovat noví sousedé a my snimi..No dobrý,proč mají tak dlouhá jména? Achjo. ,,Frankies běž si hrat tu s Gerard" řekla Frankieho máti a my na ni s Frankem koukali jak idioti(proč jak?) ,,Za 10 minut bude oběd" řekla máti a my šli nahoru ke mně do pokoje. ,,Někdy se mi zdá,že patřím do jiný doby.." řekl Frank a prohlížel si můj pokoj ,,Proč myslíš?" usmál jsem se na něj a on mi úsměv oplatil(jé to jsem tak dlouho nenapsala). ,,no ty máš krásný pokoj..prostě..je to tu tak hezký..a až jednou uvidíš můj pokoj bílé stěny hrůůza,tak tam nebudeš chtít už ani vkročit" ,,ale.." ,,no macecha,nechce abych tam něco měl,prý by mě torozptylovalo..teda myslím že to tak říkala..sám ji nerozumím .." zasmál se a sedl si vedle mě.. (a když se nebe otevřelo,dovolilo ti do něj vstoupit a poznat ten život,který jsi doposud neznal..poznat tu krásu)
,,Tyjo Gee,já chci vypadnout.." řekl tak smutně..,,vypadnout? Já se vrátil z nemocnice,já chci vypadnout.." ,,jednou utečeme.." ,,jasně.." řekl jsem s nadnesem a v hlavě se mi vytvářel plán,jaký to bude až budeme někde v New Yorku a budeme jíst hamburgry a né tortily a další místní blafy.. ,,Klusíí oběěd" ozvala se moje máti..,,Pojď.." mávnul jsem na Franka a šli jsme. Zasedli jsme ke stolu ,,Tak Gerard,prones řeč!"Kurva zapoměl jsem.,,No…dobrou chuť" řekl jsem a začal jíst.
,,pekné" řekla macecha Franka,který se dusil smíchem.. Jedli jsme a tatík vytáhl mou příhodu s kolem.Nevnímal jsem to,koukal jsem na Franka a když se na mě podíval úplně se mi tajil dech.A to bych nebyl já abych neudělal trapas.Pozoroval jsem tu tortilu a že ji kultivovaně nakrájím,abych Frankovi ukázal,že jsem normální a udělal na něj dojem.Začal jsem krájet,no znáte tortily jsou takové tužší,najednou mi ujelnůž a kousek tortily vyletěl do vzduchu a přímo slečně já nevim jak se jmenuje,prostě maceše Franka, do výstřihu,ta si toho ani nevšimla a jedla dál.Frank se začal dusit salátem a já vdechnul tortilu..Oba jsme tam kašlali a dusili se.Rodiče na nás koukali,já nenápadně mrknul na Franka ,,om-omlvte nás" řekli jsme a utekli ke mně nahoru do pokoje.Oba jsme se svalili na mou postel a smáli se. ,,Ty vole Gerarde,ty jsi pako,ale dobrý pako" dusil se Frank (zatím co já hledám skrýš,ty tiše procházíš).
,,Oh děkuji za lichotku.." řekl jsem a ruku jsem dal kolem jeho ramen. ,,Chtějí mě oženit Gee.." ,,no-cože?" ,,jo s nějakou divnou ženskou..je o 15let starší než já..ale musím si jí vzít bez lásky,a hlavně kvůli penězům..proto chci utéct" ,,Tak to je mi líto…" řkl jsem a poslouchal jak si dole rodiče povídají.Povzdechl jsem si a Frank položil svou hlavu na mou hruď a hladil mě po břiše. ,,že utečeš semnou?Jsi kámoš" řekl a já ho hladil po vlasech ,,Jistě,neboj..co třeba příští týden?" ,,dobře" políbil mě na rty a utekl..
Seděl jsem tam jak opařenej a zíral do tmavězelený stěny.,,Panebože.." řek l jsem a šel k oknu. ,,Franku?" zavolal jsem a z okna vykoukl Frank.. ,,když už to neuděláš,to co teď tak to uděláme hned zítra.." on se podíval na zem a pak zdvihl palec ,,okay..zbal si brou-broukej si u toho písničku" pípnul Frank a já se jen usmál. ,,Sbohem Jeffrey " řekl jsem a vyhodil z batohu růžovou plyšovou myš.Tohle bude krásný útěk..řekl jsem si tak pro sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pajjulinka pajjulinka | Web | 22. dubna 2008 v 19:51 | Reagovat

xDxDxDxD boze se tlemim  xD supeer xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama