Bleeding Love -I.

21. dubna 2008 v 10:15 | Lulusha |  ---> Bleeding Love
,,Nazdar blázne! Ahoj blázne…" ozývalo se za mnou a kolem mě proletěl první kámen.
,,Nechte mě!" začal jsem utíkat, ale další kámen mě trefil do hlavy,zakymácel jsem se a snžil se utýct pryč ,,Satan,blázen hahah" ozvalo se zase za mnou se smíchem a pak mě trefil další kámen,a další,další ,další…píp ..píp…

Otevřel jsem oči a všude bylo bílo.Jak jsem po chvíli poznal,byl jsem v nemocnici. Víte co se děje? Je to kvůli otci…proč? Prostože neuctívá žádné náboženství a mě zakazuje abych cokoliv uctíval,bohy a tak..A proto satan a proč blázen? Jsem sám,nemám kamarády,kamarádky,přítele..přítele? ano jsem Gay..to je další problém v tomhle světě.Nechápu to. V tomto městě jsou lidé rozděleni na kasty,né teda doslova ,ale je to tu rozděleno na chudé a na boheté.Chudí lidé bydlí samozdřejmně v chudé a hodně zanedbané části města s jedním polorozpadlým kostelem a ti bohatí? Mají druhou polovinu města,krásnou,luxusní se spousty krásnch kostelů. Ale vy chcete vědět kde bydlím já že? Já nebydlím ani v jedné z těchto částí,bydlím s rodiči přesně na hranici těchtou dvou velmi odlišných částí.Moje rodina není ani chudá,ani bohatá a proto to všechno.Když musím jít nakoupit,dlouho se rozhoduji do které půlky města jít, v té chudé mě nenávidějí za to že máme peníze a v té bohaté zase za to,že jich máme málo.Takže už párkrát jsem byl kvůli tomu v nemocnici,bohatí mě zbyli a ti chudí taky…na obouch stranách je mi blbě. Ale je tu malá naděje že bych mohl mýt kamaráda.Někoho ským bych si mohl popovídat.A proč? Protože se sem zítra do vedlejšího domu,po jedné staré paní stěhuje nějaká rodina,rodiče s 17ti letým synem.Jak jsem se dozvěděl.Hned druhý den jsou k nám navečeři abychom je uvitali.Toho kluka lituju,bude si muset protrpět to co já,než si na něj lidi zvyknou.
Večer mě pustili z nemocnice domů.Přijel pro mě otec s bratrem.Ano o tom jsem se nezmínil.Můj mladší bráška,bráška Mikey.Je to takový tele vše co může to zničí,ale je to fajn kluk,má děvče,čemužš jsem se zprva divil protože ho nikdo nikdy nechtěl protože je..anorektik,ano je,ale léčí se.
Hned ak jsme přijeli domů jsem šel do svého pokoje,pustil jsem si hudbu a kreslil si.Hrozně moc mě baví si kreslit,i když je i už 20 tak mě to pořát baví,vždycky jsem chtěl být zpěvák a nebo malíř,jenže kvůli poměrům to nešlo.Doposlouchal jsem celé CD Misfits a šel se podívat z okna.V tom domě po té staré paní už se svítilo...Hezké je že ten dům je od našeho asi 32 stopy .Takže až se stím klukem poznám,budeme si moci povídat přez okno.Koukal jsem dolů z okna a pak jsem uslyšel jak někdo hraje na kytaru…Bylo to krásný vzrušující.Podíval jsem se do okna naproti tomu mýmu.Ne nešmíroval jsem jen jsem se informoval kdo to hraje.Hned naproti mýmu pokoji měl ten kluk pokoj,seděl na posteli a hrál.Koukal jsem na něj,ale do obličeje mu vidět nebylo protože měl napůl zatáhnuté žaluzie.Měl celkem pěknou postavu..a když jsem si přečetl nápis na kytaře ,,PANSY,, tak to mě dorazilo.Sedl jsem si na postel ,chvilku poslouchal jeho hraní a když zkončilo ,tak jsem usnul.
RÁNO:
Ráno jsem vstal tak kolem 10té .Do školy nemusím protože jsou prázdniny..Je to celkem pohoda. ,,Gerard? Jsi už vzhůru?" uslyšel jsem matku…,,jistě co potřebuješ?" seběhl jsem schody a zůstal jsem stát v kuchyni..všude bylo spousta jídla.. ,,to je na večeři? Pro ty nové?" zeptal jsem se a vzal si z tácu kousek okurky.. ,,večeři? Proč večeři? Na oběd Gerard" řekla moje matka a já ztuhnul.. ,,oběd? To se nestihnu upravit!" ,,tak utíkej" odpověděla máti a já letěl nahoru do pokoje obléci si něco svátečního.Černá košile,černé kalhoty,pásek s netopýrem,černé sáčko a pruhovanou kravatu..Tááák…ještě jsem si pročísl vlasy,dal si nejsvětlejší make-up a černé oční linky.Ano už je 11a.m a to tu mám čekat ještě hodinu? Né…Postavul jsem se k oknu a podíval se naproti do okna..nejsem šmírák,jen se informuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pajjulinka pajjulinka | Web | 22. dubna 2008 v 19:38 | Reagovat

"nejsem šmírák,jen se informuji" xD hehe xD uzasny xD

2 DeeTee DeeTee | Web | 24. dubna 2008 v 23:05 | Reagovat

hmm... zacina sa to pekne... tak idem citat dalej... dufam, ze mi tak skoro neskonci baterka na booku, lebo toto ma zaujalo XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama