A packet of love - part III.

26. dubna 2008 v 20:01 |  →Packet of Love
Ok ještě porkáčko Packet of love a slibuju, že sem do příjezdu Šuš už nic nedám. :D
Frank:
S Gerardem jsme se v posledních měsících milovali jako nikdy předtím. Bylo to vášnivé,každou noc jsme se milovali a společně vedli náš malý obchůdek.Teď už náš. Jednou šel Gee nakoupit,políbil jsem ho a vyšel ze dveří. Měl jsem nějakou práci v obchodě, a tak jsem se dal do vyrovnávání nového zboží do polic a utíraní prachu.

Ozvalo se cinknutí zvonku nad dveřma pro zákazníky. Šel jsem k pultu abych zákazníka obsloužil,ale hned,jak jsem vešel do obchodu,ztuhl jsem. Jamia. Pomoc! Chtěl jsem se otočit na podpatku a běžet zpátky do kumbálku,ale ona byla, bohužel, rychlejší.
"Ahoj, Franku…" řekla tím svým chrochtavým hlasem a přešlápla na míště. Měla na sobě tu halenku,kterou měla v ten večer,kdy jsem jí řekla, že se s ní rozcházím.Ale moment.Byla jí nějak moc těsná a její břicho…panebože!!! "Franku,vidíš co jsi udělal..?" zeptala se mně tónem, jakým mluví ošetřovatelky v ústavech s chorými pacienty. Samozřejmě, že jsem to viděl, její vystupující břicho nešlo přehlédnout. Nasucho jsem polkl a lokl si vody ze sklenice,která stála na pultu. "Jsi…j - jsi..Jamio, ty jsi.."
"…těhotná." Dokončila větu za mně a já se musel opřít o pult abych se neporoučel k zemi.
"To…to nemůže…ne to ne.." vrtěl jsem hlavou a koukal se do země. Nemohl jsem se jí podívat do očí. Prostě nemohl!Rychle jsem počítal,jak dlouho jsme od sebe a kolikrát jsme spolu spali. "Pět měsíců…Že to bylo ten večer,co jsme spolu skončili u tebe doma ve vaně..a pak v posteli…pak na zemi…pak…ježiš!Já nemůžu být otec,vždyť jsem gay!" zíral jsem na ni jak na zjevení a snažil se zachovat chladnou hlavu. Spali jsme spolu jen jednou.Teda jen jednu noc to jak jsem jmenoval. "To nemůže být moje!Vždyť jsme měli ochranu!Teda ty..a já jednou neměl,ale ty jsi říkala, že bereš prášky!" zařval jsem na ni,poroučel sek zemi a opřel se o pult. "Jamio,že to není moje…řekni to, prosím." Podíval jsem se na ni psíma očima,ale nepomohlo to.
"Je to tvoje,Franíšku.Teď se vátíš ke mně a budeme šťastná rodina!Až se to malé navodí,budeme mít kvásný dům s velkou zahvaodu." Zajímavé na ní bylo to, že pořádné "er" vyslovovala jen v mém jméně. "Ne Jami, běž…co já vím, na potrat!Já ti to zaplatím,ale tohle přece,vždyť já jsem gay, mám přítele a chystáme svatbu!" Jamia se zhroutila vedle mě. "Gay?Zvláštní, ještě pved páv měsící jsi gay nebyl! Miloval si mně!Nebo jsi to aspoň víkal. Franku, vrať se ke mně,pvosím!" položila mi hlavou na rameno a pohladila po tváři. Její dotek působil jako elektrický výboj.Ale z té špatné strany náboje. "Ne Jamio,tohle nejde" zvedl jsem se a stoupl si za pult. Padací přepážku jsem raději zamkl, aby na mně nemohla. "Prosím, odejdi.Zavolám ti a pak to vyřešíme,ale teď odejdi."
Kývla a mlčky odešla. Jen zvonek nad dveřmi cinkl. No Franku,tohle sis tedy zavařil.Jsem zvědav,jak tohle vysvětlíš Gerardovi. "Franku?V pořádku?" vytrhl jsem se z myšlenek a zíral do Gerardovi tváře. "Jo v pořádku,co jsi nakoupil lásko?" pokusil jsem se o úsměv,vzal mu tašky z rukou a zmizeli jsme v zadním kumbálku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ksss ksss | Web | 26. dubna 2008 v 22:50 | Reagovat

Noooo ..... tedkom už mi to nepřipadá tak povrchní ...No uvidime jak to bude dál

2 Gee Gee | Web | 27. dubna 2008 v 10:26 | Reagovat

no vidíš xD

3 Bloody Jane Bloody Jane | 27. dubna 2008 v 11:46 | Reagovat

boha jeho, chudák frank...bagr čeká dítě ....XD

4 Lulusha Lulusha | 28. dubna 2008 v 17:53 | Reagovat

ách bože co bude dělat?hmmm?

5 DarkFire DarkFire | Web | 1. května 2008 v 17:14 | Reagovat

G+F budou táta :-D

6 Mishul Mishul | 16. července 2008 v 1:54 | Reagovat

ó můj Wayi! :D

prskám kvůli Jamii :D a Frank je blb, že chce, aby si to nechala vzít. vždyť by byl super táta, a Gerard strejda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama