Duben 2008

Twilight V.

30. dubna 2008 v 19:51 | xXoXx |  xXoXx
Omlouvám se,že to tak trvalo,ale vážně teď vůbec nic nestíhám...

padam béééé

29. dubna 2008 v 19:41 | lulush |  Kecy
pomoc..zase jedu do pardubic a vrátím se až.....v neděli,takže do té doby se tu neobjevím :(
Musíte to bezemě vydržet a slibuju vám,že sem něco přidám a to rychle už v neděli.
Po konzertě SP jsem v prdeli no spíš když jsem doma tak myslím na to jak na mě david ukázal tím svým prstíkem pak zpíval koukal na mě a pak mi zamával..kurva nejsem naivní...ne a ne a ne..a jestli si to myslíte tak ať..nepotřebuju nic..nikoho ..je mi ze všeho na nic...bleh..nenávidím se..

Meeting with a corpse - part III.

28. dubna 2008 v 20:44 →Meeting with a Corpse
Dnešní den byl velmi zajímavý. Vyjasnila jsem si věci,které jsem si vyjasnit chtěla.Šuš,všechno bude v pohodě,ale stále nevím, co jsi myslela tím videem,tak až se dostaneš na ICQ,povykládáš,já ti taky musím povykládat,ily <3
Dávám sem pokračování MWC,třetí a poslední díl.Definitivní... Gee
Když jsem procházel hřbitovní bránou, byla už tma a jediným zdrojem světla široko daleko byl žhavý konec mé cigarety. Zavřel jsem bránu a zůstal stát. Rozhlédl jsem se a málem omdlel hrůzou a děsem, když se ze stromu s křikem snesla sova a prolétla mi těsně nad hlavou.

A packet of love - part IV.

27. dubna 2008 v 12:44 →Packet of Love
Neukamenujte mně,ale já to sem dát musím, nemůžu to mít v pc.Vrhla jsem se na to včera v noci,takže omluvte nějaké chyby pokud tam jsou,chtělo se mi spát xD Ale tohle je vážně poslední co sem dávám, až přijede Šuš, dám sem poslední díl Meetingu s Corpsem,tak zatím bye <3
Gerard:
V posledních dnech se něco s Frankem dělo. Pořád mu něco padalo z rukou, třásl se,byl nervózní a vždycky když někdo přišel do krámu,začal se klepat a poslal tam mně.Nevím, co se s ním dělo,ale snažil jsem se to zjistit. Naléhal jsem na něj,ale nikdy nic neřekl, jen to, že se to časem dozvím. Jenže já to chtěl vědět - mám se o něj bát?

A packet of love - part III.

26. dubna 2008 v 20:01 →Packet of Love
Ok ještě porkáčko Packet of love a slibuju, že sem do příjezdu Šuš už nic nedám. :D
Frank:
S Gerardem jsme se v posledních měsících milovali jako nikdy předtím. Bylo to vášnivé,každou noc jsme se milovali a společně vedli náš malý obchůdek.Teď už náš. Jednou šel Gee nakoupit,políbil jsem ho a vyšel ze dveří. Měl jsem nějakou práci v obchodě, a tak jsem se dal do vyrovnávání nového zboží do polic a utíraní prachu.

Blood

26. dubna 2008 v 19:32 →blood
Koukám, že s odjezdem Lulush tu připsívám jen já xD Nevadí,aspoň doufám, že to čtete.Takže, bobánci:Rozhodla jsem se zveřejnit svou dlouho utajovanou povídku Blood (myslím celkově,zatím to četli jen dva lidi) a vy jte první, kam to dávám ( a taky poslední,ale to je detail).
Sjezdovka mizela ve tmě.Jako každý večer jsem jel na objížďku všech běžkařských tratí a sjezdovek,abych se poohlídl, zda někdo něco neztratil.Skoro každý den jsem našel jednu rukavici.Jednu.Ta druhá chyběla.Stejně jako já.Jsem sám.Nemám nikoho, kdo by mě miloval a koho bych já mohl milovat.

Meeting with a corpse - part II.

26. dubna 2008 v 13:32 →Meeting with a Corpse
Je tu pokračování Meeting with a Corpse a i když v tom tentokrát není sex,je to podle mně,celkem zajímavý xD Alespoň v tom nastal nějaký převrat.Myslím.Doufám...
Od onoho strašidelného setkání už uplynulo půl roku. Ještě pár týdnů po tom všem jsem byl pěkně mimo, sjednal jsem si schůzku s psychologem a takovým tím odborníkem na duchy a jinou havěť. Nemohl jsem uvěřit, že to co se stalo, se opravdu stalo. Kdybych neměl na krku a oněch jistých místech znamínka lásky velké jako kráva,nevěřil bych a myslel bych, že to byl sen. Hodně špatný sen, měl jsem sex s duchem…anebo přinejhorším s mrtvolou,brrr… Celý půlrok se mi všechno ve snech vracelo,všechno. Polibky,pohledy,doteky,milování…Něco, na co se nezapomíná,nehledě na to, že to bylo se zombiem. Přišlo mi to k smíchu, ale časem jsem si uvědomil závažnost situace a po Gerardovi Wayovi začal pátrat. Získal jsem si na svou stranu i jeho rodiče a mladšího bráchu Mikeyho.Hodně mi všechno ulehčili - ukázali mi Gerardovi fotky, jejich vyprávění jsem si nahrával na diktafon a všechno to bylo zajímavé a veselé zároveň.Měl jsem pocit, jako bych je znal už léta.

September

25. dubna 2008 v 17:11 | Gee |  →September
Opět něco z mé starší tvorby. September. Sepsáno v mizerné náladě a chci jen dodat,že část tohoto příběhu pochází z reálu. Samozřejmě nemyslím přímo Gerarda a Franka,ale stalo se to dvěma lidem,kteří mi jsou vcelku blízcí.

September

"Bylo září.To slunečné září na které nikdy nezapomenu.Seděl jsem na schodech u vchodu do obchodu a jedl napůl rozteklou čokoládovou tyčinku.Už několik minut jsem přemýšlel,jestli mám či nemám zmáčknout tlačítko,které mi změní život.Nebyl jsem si jistý tím, co chci.Ale zmáčkl jsem ho.Jedno pípnutí a dost.S bušícím srdcem jsem čekal, jestli uděláš to samé.Neudělal.Ta smska, která mi záhy přiletěla na mobil bylo to nejkrásnější co mě v tom roce potkalo.Miloval jsem tě,ale nevěděl jsem,jestli i tvé city ke mně jsou opravdové a nebo si semnou jen hraješ.Dával jsem do nás víc, než si dokážeš představit…" sledoval mě svýma očima a chtěl něco říct,ale já mluvil dál:

Gee - rozcestník

25. dubna 2008 v 17:06 Gee
Packet of Love - příběh Franka a prodavače Gerarda. Jamia rozbije jejich vzath a Frank se to snaží dát zase zpátky,jenže Gerard už bohužel s někým chodí. S Bertem. Postavy: Frank, Gerard, Bert,Jamia
Meeting with a Corpse - příběh o avonlady Frankovi a jeho setkání s "člověkem" ze záhrobí. Postavy: Grerard, Frank
September a Blood - jednorázový příběh o milencích,jejichž láska je zabila Postavy:Grerard,Frank

Meeting with a corpse - part I.

25. dubna 2008 v 8:02 →Meeting with a Corpse
Teď vám přináším něco ze své starší tvorby,někteří z váš to už asi četli,ale opět bez komentáře xD Takže - Packet of Love pokráčko sepíšu ještě dnes,povrchní?Možná xD Jo, bude to povrchní pokráčko Packet of Love.To máte fuk,neřešte to.Tak čtětě...
Takže-> sepsala jsem dalšího Frerarda.A tentokrát ho chci věnovat lidem z blogu Spolek Maniaku. Je to tam skvělý, díky Lulu, že tě něco takovýho napadlo. <3
Frank:
Už rok jsem se živil jako avonlady. Objížděl jsem stálé zákazniky a při předváděčkách v supermarketech jsem se snažil získat nové.Zrovna dnes jsem měl objednanej flek v místním obchoďáku. Přijel jsem k té obrovské škatuli s cedulí "Nákupní centrum", zaparkoval auto a s kufříkem s kosmetikou vkročil do obchodu. Hned naproti vchodu stál obrovský stánek s logem avonu a byl jen pro mně!WOW!!!Tohle snad není možné!Vzal jsem kufřík a začal vyskládavat na pultík kosmetiku a katalogy do úhledného vějíře, narovnal jsem si jmenovku připíchnutou na klopě saka a sedl si na připravenou židli.Seděl jsem tam asi dvě hodiny,unuděný, od neustálého vysvětlování co k čemu je lidem, kteří chodili okolo a čuměli na mně jako na největšího idiota, mě bolela pusa.Stačilo,řekl jsem si a začal balit.Zrovna jsem skládal do kufru katalogy, když jsem vzhlédl a uviděl ho. Prohlížel si nějaké vody po holení a tvářil tak jako....ironicky.
"Můžu s něčím pomoct?" zeptal jsem se a podíval se mu do očí. Řekl bych, že se pousmál.
"Ani ne..."prohlásil s úsměvem,mrkl a odešel. Kdo to kurva byl?! Narážel snad na něco? Byl jsem z toho celý pryč!Parchant. Sbalil jsem si fidlátka a...tady už mě nikdo neuvidí!

Ultrazvuk VII.

25. dubna 2008 v 7:27 | Lulusha+Emily |  ---> Ultrazvuk
Ták drazí a milí dodávám další díl,je ale krátký..myslím,že další bude tak v pondělí nebo v úterý,protože s Lulushkou ho musíme dopsat..kdo se tady připravuje na neděli?????ááá já vím,že je to hloupé vůči těm,co nemůžou,ale já do včerejška taky nemohla…dnes jsem nejšťastnější člověk pod sluncem!!!uvidíme se v neděli na SP!!!
Pá miláčkové,už se nemůžu dočkat…
PS for Lulushka: ily ♥

mu he he pauzá XD

24. dubna 2008 v 18:24 | Lulushka |  ||About blog||
hele broučci,dávám si do úterka voraz,takže se tu neukážu,ještě asi tak zítra ráno a pak až v úterý.
takže se tu mějte..zatím bye!

IZARD-1

24. dubna 2008 v 18:15 | Lulusha + Gee |  Lulusha+Gee
Tu s Gee jsme napsali krátkou kravinku jen pro vás všechny XD


Kdysi dávno, ve velkém městě žili dva kluci...Frank a Gérard :-D(

...žili spolu v jedné malé chaloupce postavené jen ze slámy a říkali si Btratři v triku i když ve skutečnosti bratři nebyli a taky si moc rádi představovali, že každou noc kolem jejich skromného příbytku obchází hladoví vlk jako v pohádce o Třech prasátkách.

Twilight IV.

24. dubna 2008 v 16:05 | xXoXx |  xXoXx
Tak,asi bych se měla jít učit ten pitomej dějepis,ze kterýho zejtra píšem a já z tý látky nemáj ještě ani zápis,ale nějak se mi nechce,tak sem dávám alespoň kousek...A děkuju všem za komentáře...

A packet of love - part II.

24. dubna 2008 v 13:47 →Packet of Love
Ummm,pokráčko Packet of love.No pokráčko xD
Gerard:
Náš vztah s Frankem byl,dalo by se říct,přísně tajný,protože Frank chodil už nějaký ten pátek s jednou herkou od nás z ulice a pořád se nějak neměl k rozchodu.Až dnes.Dnešek byl slavnostní den a proto jsem si ho maximálně užíval.Samou nervozitou jsem nemohl usnout a tak jsem šel do krámu vyrovnat nové zboží.Jsem prodavač kytar a kytarových strun.Samozřejmě, že jsem chtěl v životě dosáhnout něčeho vyjímečného a být výjimečný,ale tenhle život se mi líbil.Mám maturitu a Franka.Byl jsem s ním šťastný a spokojený a když jsem ho objímal,měl jsem pocit, že mám všechno zlato na celém světě a jsem ten nejbohatší člověk na Zeměkouli ba v celém vesmíru! Zrovna jsem rovnal nové krabičky se strunama a trsátkama do police nad kasou,když do krámu vtrhl nějaký blbec a vyřvával, že je to zařízený,že budem spolu a pak něco o tom, že mě miluje.Lekl jsem se a spadl ze žebříku až když jsem se probral,poznal jsem Franka.

Homoerotic-I´m not Girl-part 2

23. dubna 2008 v 21:36 -->Homoerotic
Arty?oh bóže kdo to zase bude?
-Ahoj baby..tak jak ti jde práce..
-ahoj,jo docela dobře..proč se ptáš?
-ále,jen by mě zajímalo co tak sexy dušička dělá
-sexy?asi si mě s běkým pleteš
-ne ne..znám tě
-odkukd

Twilight III.

23. dubna 2008 v 19:06 | xXoXx |  xXoXx
Dávám to sem jen protože mi to připadá docela krátký....I když nevím,jestli to vůbec nekdo čte,kromě Lulush...xD
"Kdo je ten kluk s černými vlasy?"
"To je Gerard.Je nádherný,samozřejmě,ale žádná z holek pro něj asi není dost dobrá.On na rande nechodí." Řekla to tónem,u kterého jsem musel přemítat,kdy ji asi odmítl.

A packet of love - part I.

23. dubna 2008 v 18:31 →Packet of Love
:-D
Takže brej den přeji a já nevím co psát dál snad jen to, že Frerardy píšu už nějaký ten pátek,ale jelikož se to asi nikomu nelíbí,tak to na mém blogu z§stavá s jedním maximálně dvěma komentářema typu :"Ahoj,zůčastni se SONB." Takže já vlastně ani nevím, jak na tom jsem xD Takže dám vám jsem Frerard sepsaný dnes jen tak z hecu mě něco napadlo a tak jsem to sepsala a časem dodám i nějaké starší,dokončené.Jo a taky dělám ke každýmu Frerardu obrázek,to mě taky baví xD Tak zatím pá,Gee<3

Frank:

"Víš,já ti musím něco říct..." těžce jsem polkl a zadíval se jí do očí. Dneska to byl přesně rok,co jsme spolu byli,pozval jsem jí na večeři,znáte to - pivo,víno,limo nějaké to jídlo,svíčky,romantika...Ale dneska to bylo trochu jinak.Seděl jsem tam, s Jamiou,která se cpala špagetama ála Italiano a koukala na mne těma svejma oborvskejma očima.

Homoerotic-I´m not Girl-part 1

23. dubna 2008 v 16:41 | Lulusha |  -->Homoerotic
Frank:
Myslíte že je jednoduché žít,teda spíš pracovat 10hodin denně?Ano celkem jo..
A myslíte že je jednoduché žít a pracovat v jedné místnosti,každý den 6dní v týdnu 10hodin?taky a no a myslíte že všechno tohle jde s lidma co vás nenávidí?Nebo vás mají byť malinko rádi a radši to nedávají na jevo jinak by se ztrapnili?To nejde..a myslíte že jde tohle všechno + ještě přihlouplé kecy s nadávkami a přirovnáním k holce?Já nejsem holka,nikdy jí být nechci,jsem rád za to co mám v kalhotech,moc rád.Jsem rád že mě nikde nevysí prsa a že mě neroste zadek.

Twilight II.

23. dubna 2008 v 16:26 | xXoXx |  xXoXx
Tak,tady je druhá kapitola...A neptejte se prosím,proč je tam zrovna Ray...xD
Střední škola ve Forks měla děsivě málo studentů-celkem 357.Teď už 358.Všechna děcka tady vyrůstala společně.Já budu ten nový kluk z velkého města,kuriozita,atrakce.